Naudingos lęšių savybės

0
253

 Augalinių baltymų šaltinis.
Augaliniai baltymai mums būtini kaip pagrindinė raumenų ir kaulų audinių statybinė medžiaga. Be to, nuovargis,negalavimai, silpnumas taip pat yra baltymų trūkumo organizme pasekmė. Jeigu laikotės vegetarinės dietos, ribodami savo racione mėsą, lęšiai būtinai turi būti įtraukti į jūsų mitybą.

 B grupės vitaminų šaltinis.
B grupės vitaminai būtini nervinės sistemos sveikatai. Tuo pačiu, jie dalyvauja procese, kurio pagalba organizmas gauna iš maisto energiją, rūpinasi širdies ir kraujagyslių sveikata, stiprina imunitetą.

Pašalina iš organizmo skysčių perteklių.
Lėšiai turtingi kaliu, kuris neutralizuoja skysčių sankaupas ir padeda juos pašalinti.

Turtingiausias ląstelienos šaltinis.
Įtraukdami į savo racioną lęšius, jūs padedate savo organizmui išvalyti žarnyną, sureguliuoti virškinimą. Be to, ląsteliena skatina greitą pasisotinimą.

Folio rūgšties šaltinis.
Vienas lęšių puodelis vidutiniškai sudaro 90% dieninės folio rūgšties normos. Šio elemento trūkumas organizme išprovokuoja nuotaikos kritimą, tingumą, apatiją. Todėl, galima sakyti, kad lęšiai pakelia jums nuotaiką!

Efektyvi lieknėjimo priemonė.
Lęšiai užtikrina ilgalaikį sotumo jausmą, saugodami nuo persivalgymo ir papildomų kalorijų.

🥘 Įtraukite ir į savo racioną naudingus produktus ir būkite sveiki 🙏

Facebook komentarai
Ajurvedos konsultantė, ajurvedinės ir vegetarinės mitybos specialistė, prieskonių žinovė, ajurvedinių ir vegetarinių receptų autorė, studijuoja dietetiką bei jau kelerius metus intensyviai kasdien studijuoja ajurvedą, mokydamasi iš vienų geriausių pasaulyje Indijos, Rusijos ir kitų šalių ajurvedos gydytojų, taiko šias žinias savo kasdienėje praktijoje, konsultuoja sveikatinimosi bei sveikos gyvensenos ir mitybos temomis.