Kuo žmogus vyresnis, tuo daugiau organizme atsiranda Amos (toksinų). Tai neišvengiama. Jei to būtų išvengta, senėjimo problema būtų pašalinta. Tai galima įveikti derinant šiuos dalykus:
  1. Niekada neskubėkite. Neužkandžiaukite “prabėgomis.
  2. Valgykite maistingą maistą. Nustokite gerti alkoholį. Nepiktnaudžiaukite arbata ir kava. Valgykite mažiau saldumynų ir krakmolingo maisto.
  3. Dėvėkite drabužius laisvomis apykaklėmis, nes dėl griežtų apykaklių kraujui sunku cirkuliuoti skydliaukėje. Dėvėkite kvėpuojančius drabužius, lengvas skrybėles ir batus.
  4. Kuo ilgiau būkite gryname ore ir ypač saulėje, daugiau sportuokite, nepamirškite giliai ir saikingai kvėpuoti. Kasdien maudykitės vonioje, o kartą per savaitę eikite į garinę pirtį.
  5. Eikite anksti miegoti ir anksti kelkitės. Miegokite visiškai užtemdytame kambaryje su atviru langu. Miegokite mažiausiai šešias ir ne daugiau kaip aštuonias valandas per dieną.
  6. Jei norite ilgaamžiškumo, geros sveikatos ir žvalumo, turite grįžti į gamtą. Gyvenkite paprastą, natūralų gyvenimą su aukštu dvasingumo laipsniu. Ugdykite savo etinę pusę, valdykite sąmonės pojūčius, medituokite, supraskite savo Aukštesnįjį Aš.

Leave a comment