Pradžiai kas yra mūsų DNR?

DNR slypi kiekvienoje mūsų kūno ląstelėje ir joje yra užfiksuota visa genetinė informacija. Mūsų DNR talpina savyje 64 amino rūgštis iš jų „tradiciškai“ aktyvios yra tik 24, nors žmogus turi net 64!

Aktyvavus daugiau amino rūgščių (kodonų) esančių žmogaus DNR grandinėje, kiekvienas galėtų atskleisti naujus savo gebėjimus bei talentus.

Kodėl gi dauguma mūsų nėra aktyvavę tų miegančių DNR dalių?

Kiekvienas organizmas ar garsas skleidžia tam tikrą vibracijų dažnį. Šis dažnis keliaudamas per DNR grandinę aktyvuoja ją tose vietose, kur dažnio banga susiliečia su DNR grandine. Daugumos žmonių dažnis yra daugiau mažiau toks pats, be to mes vieni per kitus labai gerai paskleidžiame vienodą dažnį ir dažnai susideriname tarpusavyje.

Kuo aukštesnis dažnis – tuo labiau aktyvuojamas DNR ir nauji mūsų talentai bei gebėjimai atsiskleidžia!

Kiekvienas jausmas, kurį jaučiame yra tam tikra vibracija. Tarkime baimės jausmo vibraciją pavaizdavus tarsi bangą ji atrodytų kaip lėta banga. Meilės vibracijos banga yra kur kas trumpesnė, ir vibruodama per mūsų DNR, aktyvuoja DNR dalis kur kas didesniame plote. Gal dėl to, kai dirbi su meile sekasi kur kas geriau, nes ir gebėjimai veikia kur kas geriau.

Mūsų vibracija taip pat labai priklauso ir nuo maisto, kurį valgome. Mėsa, žuvis vibruoja žemomis vibracijomis ir valgydami ją mes pradedame rezonuoti pagal jos bangas. Vaisiai ir šviežios daržovės turi žymiai aukštesnes vibracijas, todėl toks maistas suteikia daugiau energijos, džiaugsmo ir sveikatos.

Tam tikri parazituojantys mūsų kūnuose parazitai, ligos taip pat turi tam tikrą dažnį, kuris paprastai esti žemas, todėl jeigu mes pakeltume savo kūno vibracijas, mūsų kūno terpė pasikeistų ir parazitai bei ligos pasitrauktų, nes nebegalėtų išgyventi aukštesniais dažniais vibruojančioje aplinkoje. („Visos ligos nuo nervų“ – žemos emocijos -> žemas dažnis -> liga).

Kaip kelti savo kūno vibaracijas?

Savo kūno vibracijas kelti reikėtų pasitelkiant kuo įvairesnius aspektus:

1. Mityba. Geriausia atsisakyti mėsos, kiaušinių, žuvies, verdant maistą jo nereiktų pervirti ir per daug termiškai apdoroti, nes tai žemina vibracijas. Valgyti daug šviežių daržovių, o ypač vaisių. Taip pat maisto vibracinė kokybė pakeičiama jį laiminant ar aukojant, gaminant su meile ir gera nuotaika. Priimti maistą į save taip pat tik skanų ir su gera emocija.

2. Užsiimti savo emocijų priežiūra. Savyje ugdyti dėkingumo, meilės, džiaugsmo jausmus. Tam padeda malda, meditacija, mantros, aukštų dažnių, harmoninga muzika.
Paprastas dėkingumo pratimas, kai ryte ir vakare užrašome ant popieriaus lapo po tris dalykus už kuriuos esame šiandien dėkingi ir tai išjaučiame, padeda kelti mūsų vibracijas ir veikia labai efektyviai! Darykite tai!

3. Struktūrizuoto vandens vartojimas.

4. Buvimas gamtoje.

5. Fizinis aktyvumas ir kūno priežiūra fiziniame lygyje.

6. Alkoholio atsisakymas. (Taip pat kitų narkotinių medžiagų atsisakymas).

7. Rinktis žmonių kompaniją, kurie skleidžia aukštas vibracijas: meilę, ramybę ir t.t.

8. …

Iš tikro yra labai daug būdų atskleisti savo talentus keliant vibracijas ir aktyvuojant savo DNR.

Pamąstymui

Kodėl rodos būtų taip paprasta, bet kartu sunku pakelti savo vibracijas? Subtiliame lygyje mes visi esame labai susiję ir vieni kitus labai įtakojame. Vyras ir žmona veikia vienas kitą. Jeigu patobulėjo vienas, dažniausiai automatiškai patobulėja ir kitas. Sako, kad visuomenėje įvyktų tam tikras pokytis reikalinga „kritinė masė“, kai tam tikras procentas žmonių „suvibruoja“ tam tikru dažniu toliau pokytis įvyksta tarsi savaime.

Masės yra valdomos pasitelkiant žemas vibracijas.

Žemos vibracijos žmonėms perduodamos per prastos kokybės ir žemų vibracijų maistą. Sakoma, kol gyvuos skerdyklos karo žemėje neišvengsime. Žemos vibracijos ištransliuojamos žmonėms per TV, pavyzdžiui kriminalines laidas, žinias, kitas žemas emocijas palaikančias TV laidas, filmus, kurie kelia baimę, pyktį ir t. t. Tokiu būdu daugiau žmonių serga ir t. t. Lygiai taip pat žmonėmis yra manipuliuojama per įvairius laikraščius ir internetines svetaines rašant straipsnius, kurie iššaukia žmonėse neigiamas emocijas, įtraukia juos į visokiausių neigiamų emocijų narstymą dar jas užaštrinant. Per įvairias šiuolaikines komunikacijos priemones (TV, spauda) žmonėse iššaukiama baimė dėl ateities, kiršinamos tautos, skatinama neapykanta. Teigiamos informacijos TV praktiškai nerasta. Dėl šios priežasties būkite budrūs ir atsirinkite ką skaityti, ką žiūrėti ir kokias emocijas vibruoti. Baime vibruojanti tauta, kaip aviu banda. Todėl linkiu rinktis vibruoti meilę ir dėkingumą! Tuomet Jūsų neišmatuojamos galimybės bei talentai atsiskleis ir praturtins visatą!

(Muzika kelianti vibracijas, vienas iš daugelio daugelio pavyzdžių: https://www.youtube.com/watch?v=IU13sdrLQ-M)

Om 🙂

Facebook komentarai
Ajurvedos konsultantas, ajurvedinės vegetarinės mitybos specialistas, ajurvedinio sveiko gyvenimo būdo ir mitybos propaguotojas, jau kelerius metus intensyviai kasdien studijuoja ajurvedą, mokydamasis iš vienų geriausių pasaulyje Indijos, Rusijos ir kitų šalių ajurvedos gydytojų, taiko šias žinias savo kasdienėje praktijoje, konsultuoja sveikatinimosi bei sveikos gyvensenos ir mitybos temomis.