Nereikia pirkti brangiausių kremų ir praleisti begalės valandų grožio salonuose, kad Jūsų oda būtų sveika ir švytinti. Visų pirma, Jūs privalote sureguliuoti savo mitybą ir valgyti tinkamą maistą. Pristatome tik 7 tokius produktus, bet tai ne vienintelis sveikas maistas odai – pasirinkimas išties platus ir gardus.

7 produktai, gerinantys odos būklę:

  1. Morka – joje yra beta-karotino, provitamino A, kuris labai naudingas odos sveikatai ir grožiui. Jis padeda ląstelių augimui ir regeneravimui, taip pat saugo nuo kenksmingo saulės poveikio.
  2. Natūralus jogurtas – visuose rauginto pieno produktuose, o ypač jogurte, yra odai reikalingo vitamino A. Jogurte esančios acidofilinės bakterijos labai naudingos žarnynui, atkuria normalią mikroflorą. O sveikas žarnynas – sveika ir graži odaǃ
  3. Mėlynės – tai antioksidantų, inaktyvuojančių senėjimą sukeliančius laisvuosius radikalus, šaltinis. Mėlynėse gausu vitamino C, stiprinančio kraujagyslių sieneles ir užkertančių kelią kraujagyslių žvaigždučių susidarymui.
  4. Lašiša – riebios žuvys naudingos gerosiomis omega -3 rūgštimis. Jos padeda sumažinti saulės vonių pasekmes ir yra niacino šaltinis. Jeigu išbėrė odą – trūksta niacino.
  5. Riešutai – puikus omega-3 šaltinis. Padeda palaikyti pakankamą ląstelių drėgmę, ir oda atrodo jaunesnė.
  6. Špinatai – turi antioksidantų, kurie kovoja su priešlaikiniu senėjimu. Turi maitinamųjų medžiagų, reikalingų sveikai odai. Špinatuose daug vitamino C, kuris padeda gamintis kolagenui, gerina odos elastingumą ir saugo nuo laisvųjų radikalų. Vitaminas A pozityviai veikia riebalų apykaitą bei odos ir plaukų maitinimą.
  7. Pomidorai – taip pat kupini vitamino C, antioksidantų. Likopinas blokuoja negatyvų UV spindulių poveikį ir saugo odą nuo senėjimo. Jei mėgstate pomidorus, tai jums nebaisios odos dėmės, sausumas ir raukšlės.